Spółdzielnia Mieszkaniowa „Czyżyny” informuje, że w dniach 19,20,21 lutego 2025 r. na terenie os. 2 Pułku Lotniczego i os. Dywizjonu 303 przeprowadzi wspólnie z firmą BIOSYSTEM S.A. (Elektrośmieciarka.pl) bezpłatną, punktową zbiórkę zużytego elektrosprzętu.
Szczegółowe informacje z poniżej i na plakatach, które zostaną zamieszczone w Państwa budynkach.































Wyświetleń dziś : 147
Wyświetleń wczoraj : 374
Ostatni tydzień : 2315
Zobacz ostatnie 30 dni : 8807
Wszystkich wyświetleń : 2122487